Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfamızda tarafımıza gelen en çok soruları sizlere cevaplıyor olacağız.

Salonunuz’da Hangi Hizmetler Verilmektedir?

Salonumuzda Kuaför ve Güzellik alanlarında farklı farklı hizmetler verilmektedir. Kuaför hizmetleri olarak saç bakım, boya, makyaj, ağda, kaş alımı gibi kuaför hizmetlerinin tamamında sizlere hizmet vermekteyiz. Güzellik alanında ise, lazer epilasyon, kaş kontür, cilt bakımı, el ve ayak bakımı alanlarında profesyonel hizmet vermekteyiz.

Salonunuz’da Hangi Markalar Kullanılmaktadır?

Salonumuz da Dünya’ca başarısı ispatlanmış ve gerçek anlamda belirtilen vaatleri yerine getiren markalar ile çalışmaktayız. Zaten tüm müşterilerimiz markalarımızı sadece uygulamada değil bireysel olarak kendileri de satın alıp kullanmaktadırlar.

Salonunuza Erkek Müşteri Alıyor Musunuz?

Hayır. Bu konuda salonumuzun prensipleri nettir. Erkek müşteri ve personel almamaktayız. Müşteri gizliliğine çok önem vermekteyiz.

Salonunuzun Fiyatları Nelerdir?

Fiyatlarımız Hem kuaför hemde güzellik odalarının resmi fiyatları üzerinden genel itibari ile işlem görmektedir. Bu yüzden her işlemin fiyatı değişmektedir. Bunun ile alakalı detaylı bilgiyi salonumuzu arayarak öğrenebilirsiniz.

Salonunuzda Hijyen Durumunu Nasıl Sağlıyorsunuz?

Salonumuzda hijyen en önemli faktördür. Salonumuz gün içerisinde düzenli olarak temizlenir. Ayrıca müşterilerimizde kullandığımız ürünlerin tamamına yakını tek kullanımlık ürünlerdir. Makas gibi aletleri her kullanımdan sonra sterilize etmekteyiz.

Whatsapp
İxir Kuaför
İxir Kuaför
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?