Gelin Saçı

Gelin Saçı

Samsun gelin saçı tasarımında en iyi salonuz. Bu iddiamız defalarca kanıtlanmıştır ve gelin saçı yaptığımız tüm gelinlerce de tebrik ve hediyelerle de ispatlanmıştır. Gelin saçı samsun da en iyi salon olarak bizi gösterdiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz. Samsun’da gelin saçı yapan salonumuz saç modeli en fazla olan salondur. Gelin saçı yapmak biliyorsunuz ki meşakkatli ve zor bir iştir. Gelin saçı samsun da firmamız gelin için bir personel yanında getirdiği arkadaşları için ayrı personeller hizmet vermektedir. Hayatınızın en önemli sahnesine çıkarken, saçınız ve makyajınız da kusursuz olmalı. İşin püf noktası ise, doğallık…Bu çok özel günde önemli olan, sade ve doğal bir görünüme sahip olmaktır. Bir gelinin en büyük güzelliği, masum ve duru görünmesidir. Makyaj yaparken ten ve saç renginizi mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. En sık yapılan makyaj hataları hep aceleden kaynaklanır.

Bir Önerimiz Var

Eğer makyajınızı kendiniz yapacaksanız aşağıdaki önerilerimizi dikkate alınız..

Makyaj yaparken ten ve saç renginizi mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. En sık yapılan makyaj hataları hep aceleden kaynaklanır. Bu nedenle makyaj yaparken sakin olmaya çalışın. Çok açık veya koyu renk bir fondöten kullanmamaya dikkat edin.

Ayrıca, gelinliğe yakışacak makyaj hafif ve özenli olmalıdır. Nikahtan iki saat öncesine kadar makyaj yapmayın. Gün boyu makyaj tazelemek zor olacağı için kalıcı malzemeler kullanmayı tercih edin.

Öncelikle cildinizi iyice temizlemelisiniz ve nemlendirici sürmeyi ihmal etmemelisiniz. Ancak kullandığınız nemlendirici cildinize yağlı bir görünüm vermemeli. Varsa, göz altı morluklarını ve lekeleri kapatmak için kapatıcı kullanın. Gelinliğin beyazı ile çok büyük bir tezat oluşturmayacak tonda bir fondöten sürün. Dudaklarınızı kalemle belirledikten sonra rujunuzu küçük bir ruj fırçası ile sürün. Göz kalemi yerine daha kalıcı olan eye-liner’i tercih edin. Ardından göz makyajınızı rimelle tamamlayın ve çok açık renkte far kullanmayın. Yanaklarınıza ruj ve fondötene uygun bir allık sürün. Boynunuzu ihmal etmeyin.

Yada gelin saçı Samsun‘un en iyi kuaförüne gelin biz istediğiniz modeli hemen yapalım. Gelin saçı samsun’da en iyi ve en profesyonel ekip ve ekipmanlara sahibiz.

Saç Kaynak Saç uzatma ve yoğunlaştırma işlemlerinin genel adıdır. Saç kaynağı doğal ve gerçek insan saçını saçımıza farklı (yapıştırma, sıkıştırma, dikme, örme ve bağlama) yöntemleri ile yapılan saç uzatma sistemlerinin hepsine birden verilen isimdir. Saç Kaynak saçlarınız bir nedenden dolayı uzatamayan ki bu nedenler genellikler kuaför salonlarında yapılan yanlış uygulamalar sonucu yıpranan saçlarını kestirmek zorunda kalan bayanlar. Ya da saçları çok ince telli olup uzadıkça uçları kırılan ve devamlı kestirmek zorunda kalan bayanlara uygulanan işlemlere saç kaynağı denir. Her ne sebep olursa olsun saçlarını uzatamayan kişilere ki genel anlamda kullanıyorum çünkü saçlarını uzatmak isteyen birçok erkek müşterimize de saç kaynağı uygulamaktayız; birçok yöntem vardır. Bu yöntemler yukarıda belirttiğim gibi (yapıştırma, sıkıştırma, dikme, örme ve bağlama) yöntemleri de kendi aralarında farklı yardımcı saç kaynak malzemeleri ile uygulanmaktadır. Bu saç kaynak sistemlerinin karşılaştırmasını popülaritesine ve genel kullanım sıklığına göre hepsini inceleyeceğiz.

Randevu Oluştur

  25.04.2023
  1.071
  Whatsapp
  İxir Kuaför
  İxir Kuaför
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?