Kaş Kontür

Kaş Kontür

Kaş kontür hizmetimizle pürüzsüz kaşlara ne dersiniz? Seyrekleşen kaşlarınızdan şikayetçi ve Samsun kaş kontür uygulaması yapan bir salon mu arıyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. İxir kuaför ve güzellik merkezi olarak sizlere samsun kaş kontür anlamında en iyi kaşlara sahip olmanıza yardımcı oluyoruz.

Kaş Kontür Nedir?

Değişen güzellik kavramları sürekli bir yenilik ve teknolojik ilerlemeden kaynaklı olarak yüz hatlarınıza uygun bir şekilde düzgün ve dolgun kaşlara imkan veren güzellik uygulamasıdır. Kaş kontür ile düzgün kaş görünümü elde edersiniz. Böylelikle seyrek, yamuk yada biçimsiz kaş modelinden çıkar yüzünüze uygun bir kaş modeli uygulanır. Kaza yada hastalık sonucunda oluşan kaş bozukluklarının düzelmesinde etkin rol oynamaktadır. Kaş kontür uygulaması kalıcı makyaj uygulamaları arasında yer almaktadır.

Kaş Kontür Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Kaş kontur uygulaması doğal görünümlü yüz hattınıza uygun kaş yapısına kavuşmanızı sağlar. Uzun süredir devam eden kaş kontur uygulaması sayesinde bir çok kişi düzgün kaşlara sahip olmuştur.

Neden İxir Kuaför?

Bazı salonlar bu işte uzman olduğunu söylese de kişinin yüz hatlarına uygun kaş kontür yapmadığı için müşterileri rahatsızlık hissetmektedir. Ancak biz sizin yüz hattınıza en uygun samsun kaş kontür uygulamasını yaparız. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Sizlere en son teknoloji ürünleri ve en uzman kadro ile hizmet vermekteyiz.

Biz uzmanlığını yapmadığımız hiç bir hizmeti yada uygulamayı sunmayız. Kaş kontür uygulamasında da yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile sizlere hizmet sunmaktayız. Özetlersek dün başlamadık 🙂 bu yüzden yüzlerce mutlu müşterimiz bizlere referans olarak bizleri ödüllendirmektedir. Siz de gerçek bir hizmet ve hijyenik ortamda uygulama istiyorsanız salonumuza sizleri de bekleriz. Eğer isterseniz telefon ile detaylı bilgi alabilir yada salonumuzu ziyaret ederek hem ortamımızı hem samimiyetimizi hemde kurumsal yapımızı inceleyebilirsiniz. Kahveler bizden 🙂 sizleri de bekleriz.

Online randevu sistemimizden dilerseniz hemen bir randevu oluşturabilir ve samsun kaş kontür uygulamamızdan hemen yararlanabilirsiniz. Önemli not: Salonumuz randevu sistemi kullanmaktadır. Bakım, uygulama, kesim işlemleri yada diğer hizmetlerimizden yararlanmak için online yada telefon ile randevu almanız gerekmektedir.

Sıkça Sorulanlar
Acı Hissedilir Mi?

Hayır. İşlem sırasında bölgesel anestezi kremi kullanılmaktadır. Herhangi bir acı hissedilmez.

İyileşme Süresi Nedir?

Microblading işleminden sonra standart yaşantınıza devam edebilirsiniz. Yüzünüzde herhangi bir şişlik, kızarıklık gibi şeyler olmaz.

Daha Sonra Silebilir Miyim?

Microblading işlemi ortalama 1 sene kalıcı bir işlemdir. Ancak kararınızdan vazgeçmeniz durumunda silinebilir.

Doğal Görünecek Mi?

Yapmış olduğumuz tüm işlemleri doğal görünüm ön planda tutarak uygulamaktayız. Bu sebeple abartılı kaş tasarımı ve onay almadığımız işlemleri kesinlikle yapmıyoruz

Randevu Oluştur

  13.10.2021
  832
  Whatsapp
  İxir Kuaför
  İxir Kuaför
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?