Nişan Saçı

Nişan Saçı

Samsun Nişan saçı Samsun da kuaför ve güzellik salonu tarafından pek önemsenmeyen bir saç türüdür. Nişan saçınıza nedense salonlar önem vermiyor. Biz bu konu da çok dikkatli ve titiz davranıyoruz. Nasıl bir düğün insanın en önemli günü ise nişan da en az o kadar önemlidir. Bu yüzden nişan saçı da bir o kadar önemlidir. Samsun Nişan saçı yapmak meşakkatli ve zor bir iştir. Bu yüzden nişan saçı Samsun da en iyi biz yapıyoruz. Size gereken ilgiyi fazlasıyla gösteriyor ve profesyonel kadromuz, kaliteli ürün ve işlemelerimizle sizi nişanınızda hak ettiğiniz saçı yapıyoruz. Sizden istediğimiz sadece salonumuza erken gelmeniz. Samsun bayan kuaförü deyince ilk akla gelmenin verdiği mutluluk ve bizi tercih etmiş olmanızdan dolayı sizlere teşekkür ederiz.

Gelin saçı ve makyajınızın ilk provası nişan saçı ve makyajınız olacak. Üstelik nişan saçınızda çok daha fazla alternatifiniz olacak ve nişan saçı modeliniz için abartıdan uzak, sade ve romantik modeller seçmeniz, yeni ailenizle tanışacağınız bu gün için çok daha uygun olacak.
Eğer nişanınız da göz kamaştırmak isterseniz bize gelin size en uygun saç modelini uygulayalım. Samsun’un en güzel nişan saçını size yapalım. Hemde bütçenizi yormadan. Aşğıda nişan saçıyla ilgili küçük tüyoları mızı okuyabilirsiniz….

Küçük Tüyolar

Her davetin vazgeçilmezi olan topuz saç modelini nişan saçınızda tereddüt etmeden kullanabilirsiniz. Nişan Saçı modeli için topuzunuzun modeline ise giyeceğiniz kıyafete ve nişanın gerçekleşeceği mekana göre karar vermelisiniz. Samsun nişan saçı

Küçük tokalarla süslenmiş açık saç modeli, straplez ve açık yaka bir elbiseniz var ise saçlarınızı nişanda açık olarak kullanabilirsiniz. Saçlarınızı iki yandan küçük tokalarla tutturabilir, böylelikle yüzünüzü açıkta bırakarak daha rahat etmenizi sağlayabilirsiniz.

Nişan saçınızda bol bol nişan saçı aksesuarları kullanabilirsiniz. Sadece elbiseniz ile uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Örneğin eğer nişanınızda deniz ve marine konsepti hakim ise saçınızda bir deniz yıldızını veya deniz kabuğunu nişan saçı aksesuarı olarak kullanabilirsiniz

Yüzünüzün yapısı daha ufak ve ince ise dalgalı saç modelinikullanarak hacimli ve havalı bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Saçlarınız kısa ise nasıl şekillendireceğiniz konusunda kararsız kalıyor iseniz kendinizi rahatlatmalı ve saç tasarımı konusunda uzman kişilerin ellerine bırakmalısınız. Artık kısa saçlılara özel birbirinden farklı çözümler bulunuyor.

Maşa uygulaması kısa saça biraz zor uygulansa da sonucu gerçekten harika olabiliyor. Kısa saçlarınıza maşa uygulatarak hacim kazandırabilir ve güzel bir nişan saçı aksesuarı ile süsleyebilirsiniz.

Ayrıca kısa nişan saçı modelinizde düz fön modelleri ile saç kesim modelinizi ön plana çıkararak farklı bir model oluşturabilirsiniz.

Dağınık saç modelini daha salaş ve rahat görünmek isteyenlerde rahatlıkla kullanabilir.

Samsun’lu bayanlar nişan saçı yaptırmak için bizi tercih ediyor.

Randevu Oluştur

  25.04.2023
  760
  Whatsapp
  İxir Kuaför
  İxir Kuaför
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?