Kirpik Lifting

Kirpik Lifting

Yakın zamanlarda çokça duymaya başladığınız kirpik lifting uygulamasını İxir Kuaför olarak daha kimse duymadığı dönemlerden beri yapmaktayız. Samsun kirpik lifting kirpiklerinizin uzun ve daha belirgin görünmesini sağlar. Aslında mükemmel kirpik de diyebilirsiniz. Samsun’da kirpik lifting uygulamamızdan memnuniyetsizlik yaşayan müşterimize henüz denk gelmedik. Zaten duymuşsunuzdur Samsun’da en iyi kaş ve bıyık alımını biz yapmaktayız. Bir çok müşterimiz hatta il dışından sadece kaş ve kirpik aldırmaya gelen müşterilerimiz mevcut. Bu müşterilerimiz arasından kirpik lifting uygulamamızdan yararlanan tüm müşterilerimiz çok memnun kaldırlar.

Bu kirpik liftin uygulaması doğal kirpik köklerinize yapılmaktadır. Bazı kesim kirpik liftingi kirpik keratin bakımı olarak da bilmektedir. Kirpik lifting ile kirpiklerinizin çok güzel bir hale gelmesini istiyorsanız bizden randevunuzu hemen alın. Kirpik lifting hizmetimizden sizinde memnun kalacağınıza eminiz. Samsun kirpik lifting hizmetimizin detaylı bilgisi için isterseniz bizi arayabilir yada mail ile sorabilirsiniz.

Kirpik Lifting Ne Kadar Süre Dayanır?

Bu aslında sizin yüz yıkama alışkanlığınız ile orantılıdır. 1,5 ay 2 ay da kalabilir, 3- 4 ay da kalabilir. Uygulamayı yapmadan önce iyi bir göz kenarı temizliği yapıldıktan sonra uygulanır.

Kirpik Lifting Zararlı Mıdır?

Kirpik lifting zararlı değildir. En önemli kısım yukarıda basettiğimiz gibi göz kenarlarının temizliği çok iyi yapılmalıdır. Göz hassas bir organ olduğu için bu çok önemlidir. Lifting yapıldıktan sonra 24 saat süreyle gözünüze ve etrafına sıvı teması bulundurmamanız gerekmektedir, ayrıca gözünüze makyaj da yapmamalısınız. Özetlersek 24 saat boyunca gözünüzle temasta bulunmamalısınız.

Samsun’da Kirpik Lifting Yapılıyor Mu?

Evet yapılmaktadır. Bu konuda salonumuz yeterince uzmanlığını geliştirmiş ve onlarca müşterisine bu uygulamayı yapmıştır. İxir kuaför olarak uzmanlaşmadığımız alanlarda uygulama yapmamaktayız. Bir konuda uzmanlaşmak için tüm eğitimleri alır ve belirli süre cansız manken yada kendi personelimiz arasında uzmanlık eğitimleri için uygulamaları yaparız. Daha sonra eğitim verebilir seviyeye geldiğimizde de müşterilere uygulamaya başlarız. Bu yüzden gönlünüz rahat olsun bizde uzmanlığı yapılmamış hiçbir uygulama yapılmamaktadır.

Bizden randevu alarak bu uygulamayı hemen yaptırabilirsiniz.

Randevu Oluştur

  13.10.2021
  717
  Whatsapp
  İxir Kuaför
  İxir Kuaför
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?