Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

İxir kuaför ve güzellik merkezi olarak Samsun ili Atakent mevkiinde 2010 senesinde kurulduk. Kurulduğumuz yıldan buyana her yıl düzenli büyüyen bir grafik ile şuanda 300 metrekarelik salonumuzda hizmet vermekteyiz. Her yıl çalışma ağımızı genişleten bir yapımız ve güncel teknolojik trendlerin takibi ile hizmet vermekteyiz.

Yıllardır basit usul kuaförlük yapan firmalardan tamamen farklı, sürekli yeniyi takip eden , trendleri yakalayan ve uygulayan bir firma olduk. Kuaförlük ve güzellik sektöründe teknoloji her yıl değişiklik gösterir. Biz bu teknolojiyi sürekli takip eden ve kendini yenileyen bir firmayız.

Pandemi sürecinde devletin belirlediği kurallara harfiyen uyan hatta daha fazla tedbir alan nadir firmalardan birisiyiz. Firmamız hijyen kurallarını kesin ve kati şekilde yerine getirmektedir. Asla kural dışı uygulama yapılmamaktadır. Böylelikle bize güvenen müşterilerimizin hiçbir zaman yüzünü kara çıkartmadık.

Müşterilerimize kullandığımız ürünler tamamen tek kullanımlıktır. Ayrıca makyaj malzemelerinde de kalitesiz düşük yada orta segment ürünleri hiçbir zaman tercih etmedik. Yaptığımız uygulamaların tamamını müşterilerimizle ortak karar alarak en iyi ve en uygun şekilde olabilecek uygulamaları müşterilerimize uyguladık. Biz kendi bildiğini okuyan bir firma hiçbir zaman olmadık.

Salonumuzda yukarıda da bahsettiğimiz gibi tek kullanımlık ürünleri kullanmaktayız. Personelimiz eldiveni bir müşteride kullandıktan sonra aynı eldiveni asla farklı bir müşteride kullanmaz. Ayrıca salonumuz düzenli olarak gün içerisinde birden fazla kez temizlenir. Ayrıca her hafta/ay salonumuzda özel şirkete hijyen uygulaması ve dezenfektan işlemi yaptırmaktayız.

Müşteri memnuniyeti en önemli ilkemizdir. Bu yüzden müşterilerimizin memnuniyetini hat safhada tutmak için özen göstermekteyiz. Biz çok reklam yaparak çok müşteri peşinde koşan bir firma değiliz, aksine doğru müşteri doğru uygulama prensibiyle hareket eden bir firmayız.

Firmamızı daha iyi tanıyabilmeniz için sizi kahve içmeye bekleriz.

En İyi Markalar

Salonumuz Dünya’ca ünlü ve alanında en etkili markaları kullanmaktadır. Bu yüzden salonumuzun bu kadar tercih edilmesindeki nedenlerinden biriside budur.

Merak Ettikleriniz
Salonunuz’a Erkek Müşteri Alıyor Musunuz?

Hayır. Salonumuza erkek müşteri yada personel almamaktayız.

Salonunuz’da Hangi Marka Ürünler Kullanılmaktadır?

Dünya’da en çok etkisi görülen ve tercih edilen markaları kullanmaktayız. Her işlemde farklı farklı markalar bulunmaktadır.

Misyonumuz

Güncel trendleri takip ederek ve üzerine katarak sizlere en son teknoloji ürünleri ile sizlere en iyi hizmeti ve ürünleri sunmak bizim misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Salonumuz ve çalışma arkadaşlarımız ile yeni kreatif tasarımlar üreterek benzer tasarımlar dışında ülke geneli yeni fikirler sunmaktır.

Whatsapp
İxir Kuaför
İxir Kuaför
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?