Hakkımızda

Sizin için en iyisini


Biz Kimiz?

Firmamız 30 Nisan 2014 tarihinde kurulmuştur. Bu kısa sürede çok sevilen ve potansiyeli yüksek bir firma haline gelmiştir. İhtiyaçlarınızı düşünerek sürekli gelişen firmamız kuaförlük ve güzellik hizmetlerinde faaliyetler sürdürmektedir. Bu alanlarda en önemli markalarla ve cihaz ekipmanlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Sizlerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için ekipman ve ürün tedariki uygun görüldüğü takdirde anlaşmalarını yapıp satın almaktayız. Böylelikle çok kullandığınız yada nadir bulunan ürünlerle uygulama yaptırabilirsiniz.

Size özel bakımlarımız, spa uygulamamız, saç kesimlerimiz ve buna benzer uygulamalarımızla sizleri tanıyoruz. Size en yakışanı yapmak bizim önceliklerimiz arasına girer. Ama unutmayın ki sizleri sizin anlattığınız kadar tanıyoruz. Bu yüzden ne söylerseniz biz onu yapıyoruz.

Hizmetlerimiz ;

Saç Çeşitlerinde : Gelin saçı, nişan saçı, türban, topuz, maşa, kaynak, röfle, fön, boya, kesim, balyaj ve örgü çeşitlerimizle
Makyaj Çeşitlerinde : Gece makyajı, takma kirpik, günlük makyaj, göz makyajı, show makyajı çeşitlerimizle,
Tırnak Çeşitlerinde : Manikür, pedikür, tırnak süsleme, batık temizleme ve takma tıknak çeşitlerimizlesizlerin hizmetinizdeyiz.

Ayrıca Spa koltuğumuz, Ağda odamız, Engelli vatandaşlara uygun ortamımız, dinlenme alanımız ve çocuklara özel çocuk alanımızda bunların yanında bulunmaktadır.