Saç Kaynak Merkezi

Saç Kaynak Merkezi

Profesyonel Samsun saç kaynak merkezine öncelikle hoş geldiniz.

Saçlarınız kısa ve uzatamıyor musunuz? Uzun saçlı olmak hayallerinizi süslemesin. Profesyonel ekibimizle saçlarınıza kaynak yapıyoruz. Samsun’da saç kaynağı denilince ilk akla gelen firmayız ve sizlere en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Gerçek saçlardan oluşan kaynak saç modelleri ve profesyonel uzmanlarımız tarafından sizlere Samsun’da saç kaynaklarının tüm hizmetlerini sunmaktayız. Bu hizmet kişiye özel saç modeli ve çalışma saatleriyle yapılmaktadır. Kısa saçlılar saçlarınızı uzatamıyorsanız sizin için en iyi yöntemdir. Samsun saç kaynağı merkezi olarak ixir kuaför saç kaynağında profesyonel ekibi ve isteğe bağlı olarak gerçek yada yapay saç modelleriyle sizlere en iyi ürünleri en uygun fiyata sunar. Samsun saç kaynağı yapan en iyi firmayız. Bu yüzden kullandığımız saçlar çok kaliteli olup sizlere en iyi hizmeti sunarız. Samsun saç kaynak merkezi olarak neredeyse saçlarınızın kaynak olduğunu hiç belli olmamaktadır. Salonumuz samsun saç kaynağı merkezi olarak çok tercih edilmektedir. Çevre illerden gelen ve samsun da bulunan müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Bir çok ilden gelen müşterilerimizin bizi tercih etmesinin tek sebebi bölgenin en iyi saç kaynağı merkezi olmamızdır. Samsun saç kaynak merkezi olarak sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Kaynak hakkında küçük tüyoları aşağıda verdik.

Samsun Saç Kaynak Nedir?

Saç Kaynak Saç uzatma ve yoğunlaştırma işlemlerinin genel adıdır. Saç kaynağı doğal ve gerçek insan saçını saçımıza farklı (yapıştırma, sıkıştırma, dikme, örme ve bağlama) yöntemleri ile yapılan saç uzatma sistemlerinin hepsine birden verilen isimdir. Saç Kaynak saçlarınız bir nedenden dolayı uzatamayan ki bu nedenler genellikler kuaför salonlarında yapılan yanlış uygulamalar sonucu yıpranan saçlarını kestirmek zorunda kalan bayanlar. Ya da saçları çok ince telli olup uzadıkça uçları kırılan ve devamlı kestirmek zorunda kalan bayanlara uygulanan işlemlere saç kaynağı denir. Her ne sebep olursa olsun saçlarını uzatamayan kişilere ki genel anlamda kullanıyorum çünkü saçlarını uzatmak isteyen birçok erkek müşterimize de saç kaynağı uygulamaktayız; birçok yöntem vardır. Bu yöntemler yukarıda belirttiğim gibi (yapıştırma, sıkıştırma, dikme, örme ve bağlama) yöntemleri de kendi aralarında farklı yardımcı saç kaynak malzemeleri ile uygulanmaktadır. Bu saç kaynak sistemlerinin karşılaştırmasını popülaritesine ve genel kullanım sıklığına göre hepsini inceleyeceğiz.

Yapıştırma Yöntemi ile Yapılan Saç Kaynakları Sistemleri.

Keratin Saç Kaynağı
Tüp Keratin Saç Kaynağı
Mikro Bant Saç Kaynağı
Lazer Saç Kaynağı
Silikon Saç Kaynağı
Mikro Kaynak Saç

Sıkıştırma Yöntemi ile Yapılan Saç Kaynak Sistemleri.

Buncuk, Halka Saç Kaynağı (Micro Rings Hair Extensions)
Tüp Saç Kaynağı ( Tube Hair Extensions )
Tress Boncuk Kaynak

Bağlama ve Örgü Sistemi ile Yapılan Saç Kaynağı Sistemleri.

Organik Saç Kaynağı
Brezilya Düğümü Saç Kaynağı
Tress dikilerek yapılan saç kaynağı
Tress Örgü Saç Kaynağı

Sıkça Sorulanlar
Kaynak Saç Gerçek Saç Mı?

Kaynak saç, kısa saçları uzatmak veya seyrek saçları daha dolgun göstermek için kullanılan bir saç uzatma yöntemi. Saç kaynağı gerçek saçlardan yapılabildiği gibi yapay saçlardan da elde edilebilir.

Kaynak Saç Çeşitleri ve Kullanım Süreleri

Keratin saç kaynak 3 – 4 ay, Avrupa keratin saç kaynak ise 4 – 6 ay kullanım ömrüne sahiptir. Halka ( boncuk) saç kaynak 3 – 4 ay kullanım şansı tanır. Mikro kaynak yöntemleri ise yaklaşık 12 – 13 hafta kullanılabilmektedir.

Kaynak Saç, Saç Döker Mi?

Doğru bir şekilde uygulanan kaynak saç, saçlarınıza zarar vermez. Dolayısıyla dökülme sorununa yol açmaz. Hatta kaynak saç sayesinde daha gür ve hacimli görünen saçlara sahip olabilirsiniz.

Kaynak Saç Kaç Günde Bir Yıkanmalı?

Saçlarınızı her gün yıkamanız uzmanlar tarafından önerilmez. Saç diplerindeki yağ dengesinin bozulmaması için gün aşırı saç yıkama uzmanların sıklıkla belirttiği hususlar arasında yer alıyor. Kaynak saç yaptırmanız durumunda da yine saçlarınızı gün aşırı ya da iki günde bir yıkayabilirsiniz.

Randevu Oluştur

  25.04.2023
  791
  Whatsapp
  İxir Kuaför
  İxir Kuaför
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?