Pedikür

Samsun pedikür yapımında profesyonel salona hoş geldiniz. Eğer bu siteyi geziyorsanız işinde uzman bir ekibin sitesinde geziyorsunuz demektir. Samsun pedikür yapımı, batık, nasır temizleme kısaca ayaklarınızı şımartacak hizmetleri sağlıyoruz. Hem sağlığınızı hem ayaklarınızın güzelliğini gözetiyoruz. Bu alanda en iyilerle çalışmak için bizi arayın yada randevu alın salonumuza ziyaretimize gelin. Sizleri karşılamaktan memnuniyet duyacağız. Samsun’un en iyi salonu olan İxir Kuaför’e gelin hizmet farkını görün. El bakımı ve ayak bakımı konusunda uzman olan İxir Kuaför profesyonel personeli ve dünya standartlarına uygun ürünleri ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyar.

Samsun Pedikür Hizmetimiz;

Ayak tırnaklarınıza hassas bir dokunuşa ne dersiniz? Ayaklarınıza tüm bakımı bulabileceğiniz salonda pedikürü deneyin ve farkımızı görün. Pedikür yapımının farklılık ve incelikleriyle tanışın.

Batık Alma;

İnanın asla kimsede olmasını istemeyiz ve olanlarda da minimum acıyla batığını almaktayız. Batık genelde irsi olarak da çıkar, tırnaklarınızın yapısından kaynaklı da batık oluşabilir. Bunu en acısız yöntemlerle kurtulmanın yolunu arıyorsanız doğru adrese geldiniz. Samsun’da acısız batık alan salonumuz profesyonel ürün portföyü ve güler yüzlü personeli ile sizlere mükemmel hizmet sunmaktadır.

Nasır Temizleme;

Nasır özellikle ayakkabının içinde ayağınızın çok kalması, ayakta çok kalmanı ve buna benzer nedenlerden ortaya çıkar. Nasırı bir çok salon can acısıyla sizden alırken biz can acısı yaşatmadan nasırlarınızı alıyoruz. Nasır temizleme profesyonellik isteyen ve dikkat isteyen bir alandır ve işin uzmanlarını tercih etmelisiniz. Samsun nasır temizleme alanında uzman kadrosu ile sizlerin nasırlarını acısız şekilde temizliyoruz. Nasır temizleme alanında da Samsun’da bulunan salonların arasında en iyi salon olan İxir Kuaför sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyar.

Samsun/Atakum’da bulunan salonumuza gelen misafirlerimize bizleri sorabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Tüm müşterilerimize müşteri memnuniyetini hat safhada tuttuğumuz için sizlerinde bizi tercih edeceğinizi biliyoruz. Ancak yinede siz bizi başkalarına sorun ve hizmetlerimizden yararlandıktan sonrada bizi başkalarına tavsiye etmeyi sakın unutmayın. Böylelikle sizinle beraber biz de büyüyelim.

İletişim sayfamızı kullanarak randevu alabilir yada arayarak randevu alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürleri borç biliriz.

Randevu Oluştur

  25.04.2023
  778
  Whatsapp
  İxir Kuaför
  İxir Kuaför
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?