Hanımlara Özel

Selpak’tan özel parfümleme teknolojisi

Bu sayede cilde temas etmeyen parfümü ile Selpak Pudra Kokulu Tuvalet Kağıdıhem yetişkin keza de çocuklarda güvenle kullanılabiliyor.

Türkiye temizlik kağıdı sektörünün lider markası Selpak, parfümlü tuvalet kağıtlarına karşısında olan önyargıları da siliyor. Selpak, parfümlü tuvalet kağıdının cilde hasar verebileceğini, alıngan cilde sahip kişiler ve çocuklar tarafından kullanılamayacağını düşünenlerin tuvalet kağıdı alışkanlıklarını değiştirmeye hazırlanıyor.

Selpak tarafından özel olarak geliştirilen Fresh Center teknolojisi ile parfüm,yaprağa yok tuvalet kağıdırulosunun iç kısmına uygulanıyor. Bu sayede parfüm deri ile temas etmiyor.Hassas cilde sahip kişiler ve çocuklar göre da kullanılabilen Selpak Pudra Kokulu Tuvalet Kağıdı,bununla birlikte fazla takdire değer pudra kokusuyla banyoların havasını değiştirerek ferah bir ortamyaratıyor.
Dermotolojik olarak deneme edilen Selpak Pudra Kokulu Tuvalet Kağıdı kendisi ve ailesi için en iyisini isteyenler için gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.