Hanımlara Özel

LACOSTE İlkbahar/Yaz 2018 Gözlük Koleksiyonu

Novak Djokovic 

Tenis şampiyonu Novak Djokovic’in dinç karizması ve adaletli oyun anlayışını eşsiz tasarım çizgisiyle bir araya getiren bu ilk çabuk, Fransızların zahmetsiz şıklığını yansıtan üç özel güneş gözlüğünden oluşuyor. 

her biri kendine özgü formlara sahip bu üç gözlük modern bir estetik sunarken, modern ve inovatif yöntemlerle LACOSTE markasının spor mirasını da üst seviyelere taşıyor. Üç öbür stildeki gözlüğün herkes kortta hareket özgürlüğünü korurken günlük görünüme de anında farklılık kazandırmak üzere tasarlandı.

Koleksiyondaki her çerçeve, sap uçlarında bu imtiyazlı meslek birliğinin zarafetinin ve yüksek kalitesinin bir amblemi niteliğini taşıyan, özel Novak Djokovic imzasıyla öne çıkıyor. 

Ergonomik formları, üstün kalitede malzemeleri ve ikonik detaylarıyla dikkat çeken bu birincil Novak Djokovic Gözlük Koleksiyonu, Novak Djokovic’in LACOSTE giyim koleksiyonundan ilham alan renk kombinasyonlarıyla eşsiz bir şıklık taşıyor.

85. Yıla Özel Kapsül Koleksiyon

Bu sene kuruluşunun 85. yılını kutlayan LACOSTE, René Lacoste’un spor ve özellikle de tenis kültüründen ilham alan zamansız zarafet anlayışıyla yola çıkarak bir kapsül koleksiyon oluşturdu. René Lacoste’un 1933 yılında tasarladığı birincil polo tişört olan L.12.12’nin devingen, sofistike ve kullanışlı stiline vefalı kalınarak tekrar yorumlanan L878S gözlük modeli dört bambaşka renk seçeneğiyle satışa sunuluyor.

SS18 Fashion Show 

Bu gözlük koleksiyonu, geçtiğimiz Eylül ayında Paris Moda Haftası’nda LACOSTE’un Kreatif Direktörü Felipe Oliveira Baptista tarafından hazırlanarak podyuma meydana çıkan LACOSTE İlkbahar/Yaz 2018 Koleksiyonu’nun retro havasını taşıyor. Bapista’nın “geçmiş, bugün ve gelecek” olarak tanımladığı koleksiyonun karakteristik özellikleri, büyük pilot çerçeveli gözlüklerde de kendini gösteriyor. Dünya çapında yalnızca iki bin adet üretilen bu retro vurgulu çarpıcı gözlükler, üç ayrı rengiyle satışta olacak.