Hanımlara Özel

Dua Lipa Türkiye’de konser verecek

‘Regnum Live in Concert’ kapsamında birbirinden ünlü dünya starlarına ev sahipliği yapan Regnum Carya, 14 Ağustos’ta Dua Lipa’yı ağırlayacak. Şampiyonlar Ligi finalinde sergilediği sahne şovuyla ününe ün katan hoş yıldız, Türkiye’ye başta gelecek.

Müzik listelerini başaşağı eden hoş yıldız Dua Lipa, Türkiye’deki ilk konserini, Regnum Carya Belek’te verecek. Az Önce yalnızca 23 yaşında olmasına rağmen, müzik listelerinin üst sıralarına adını yazdırmayı başarmış olan Dua Lipa, 14 Ağustos’ta Regnum Carya’ da sahneye çıkacak.
 
Bir rock müzisyeninin kızı olarak 1995 yılında dünyaya gelen Dua Lipa, 14 yaşında Christina Aguilera ve Nelly Furtado şarkılarını YouTube üstünde cover’layıp yayımlayarak müzik kariyerine başlamıştı.  Arnavut kökenli İngiliz şarkıcı Dua Lipa, Spotify’da 8 milyon tekil ve 1,5 milyon albüm satışına ulaşarak 2017’nin en ünlü İngiliz bayan sanatçısı olmuştu.

Adele’den bu yana İngiltere’nin bir numaraya yükselen ilk solo kadın sanatçısı olan hoş yıldızın klipleri YouTube’da 1 milyar kere görüntülenmişti. ‘New Rules’ ve son single’ı ‘IDGAF’ ile listeleri başaşağı eden sanatçı, bununla beraber 5 ayrı kategorideki adaylığı ile bu yılki BRIT Ödülleri’nde en çok namzet gösterilen ressam unvanını da kazanmıştı. 
 
Dua Lipa son olarak Şampiyonlar Ligi finalinde sergilediği sahne şovuyla ününe ün katmıştı. Lipa, 14 Ağustos akşamı Regnum Carya’nın dev sahnesinde Türkiye’deki hayranları için şarkılarını seslendirecek.