Hizmetlerimiz - Gece Makyajı

Gece Makyajı


Proje Açıklaması

  Samsunda gece makyajı yapan çok nadir firmalardan birisiyiz. Öyle ki müşterilerimizin bir çoğu samsun da gece makyajı denilince ilk önce bizi tercih etmektedir. Gece makyajı çok alternatifli bir makyaj olduğu için o gece makyaj konusunda sıkıntı yaşamamanız için profesyonel makyözümüz bulunmaktadır. Gece makya jı gündüz makyajına kıyasla daha alternatiflidir. Önemli olan bu alternatifleri lehinize uygulamak. Bunun için tek gereken: yüzünüzü ve gözünüze uygun makyajı öğrenmek ve doğru uygulatmaktır. Gece makya jında istenilen boyutlandırma, yanak ve burun inceltme gölgeleri uygulanabilir.Cildi problemli kişiler, cilt tipine uygun kapatıcılarla pürüzsüz görünebilir. Bu nedenle her türlü fondöten ve pudra rahatlıkla uygulanabilir. Gece makyajı yaptırmak istiyorsanız ve bu gecenin en şık bayanı siz olmak istiyorsanız bizi arayın. Bu uygulamaların hepsi profesyonel ekip ve kaliteli ürünleriyle sadece İxir Kuaförde.

  Gece makyajı nasıl yapılır?

  Gece makyaj ı nda göz altları biraz daha aydınlık kalabilir.

  Allığı gündüze oranla çok daha yoğun ve renkli sürmek gerekir.

  Dudaklar da daha renkli ve belirgin olabilir (İsteğe göre kırmızı ,bordo rujlar kullanılabilir). Rujun daha çok dayanması için de bu sezon oldukça trend dudak kalemleri sürülebilir.

  Gece makya jı,kişi yüz hatlarına ve gözlerine yakışan, yapabileceği her türlü makyajı yapabilir. Önemli olan nereye gidildiği ve ne giyildiğidir. Gidilen yere ve giyilen kıyafete göre makyaj yapılmalıdır. Demek istediğim şu ki, bir sinemaya veya yemeğe giderken ki makyajla, partiye veya düğüne giderken ki makyaj aynı olmamalıdır.

  Gece makya jı dikkat edilmesi gereken bir makyaj türüdür. Gece makya jı iyi yapılmadığı sürece sizi ortamda sırıttırabilir. Gece makya jı sizin teniniz boyunuz ve renginize göre uygulanır. Bu yüzden gece makyajı yapmak kolay değildir.

  Profesyonel makyajın kendini tam olarak gösterdiği makyaj çeşididir. Gece makya j ında ışığı ve gölge etkisini göz önüne alarak makyaj yapmak gerekir. Daha frapan bir makyaj olmalıdır, daha ışıltılı ve dikkat çekici olması için koyu renkler kullanılabilir. Dekolte giydiğiniz gece elbiselerinde gece makyajı yapıldıktan sonra dekolte kısmına da vücut makyajı yapılmalıdır.